"Синьо-жовті" зробили величезний крок назустріч Євро-2016

Збірна України перемогла словенців з рахунком 2:0 у першому стиковому матчі за вихід на чемпіонат Європи, який влітку наступного року пройде у Франції.

У першому таймі відзначився Андрій Ярмоленко, а у другій 45-хвилинці довершив розпочате форвард "Дніпра" Євген Селезньов. Зазначимо, що у словенців за весь матч, по суті, не було стовідсоткових гольових моментів.

З перипетіями гри на "Арені Львів" можна ознайомитися тут. Матч-відповідь пройде в Мариборі в найближчий вівторок. Нашій команді зможуть допомогти Олександр Кучер і Тарас Степаненко, які відбули дискваліфікацію.

Це перша перемога України над Словенією: до сьогоднішнього дня в чотирьох матчах жовто-сині домоглися лише двох нічиїх при двох поразках. Нагадаємо, саме Словенії Україна програла в матчах плей-офф до Євро-2000.

Варто зазначити, що у 2013 році збірна України в першому стиковому матчі перемогла Францію з аналогічним рахунком 2:0, але в гостях поступилася 0:3 і не потрапила на чемпіонат світу.

Нагадаємо, Україна посіла третє місце у відбірковій групі до Євро-2016, пропустивши вперед Іспанію і Словаччину. Словенія, яка стартувала з мінімальної поразки в Естонії, в результаті розташувалася на третьому місці в групі Е.

Збірна України лише один раз грала на Євро. Це сталося у 2012 році, коли наша країна на пару з поляками приймала турнір і уникла відбіркового турніру.

Словенія також лише раз грала у фінальній частині Євро, але в 2000 році не вийшла з групи.

УКРАЇНА - СЛОВЕНІЯ - 2:0