Збірна України з дзюдо - четверта у загальнокомандному заліку Кубка Європи серед юніорів та юніорок

Загалом українські дзюдоїсти вибороли дев'ять медалей.

Українські дзюдоїсти вибороли дев'ять медалей на Кубку Європи серед юніорів та юніорок до 21 року, що відбувся у Познані (Польща). Про це повідомило Міністерство молоді та спорту України.

"Золото" здобув Нікіта Юданов (100 кг), "срібло" - Ярослав Омельченко (+100 кг). Бронзові медалі мають Артем Сорочан (66 кг); Тарас Нєльзєв (81 кг); Іван Кутенков (90 кг); Федір Ярошенко (+100 кг); Анастасія Суперсон (48 кг); Аліса Віденеєва (70 кг); Діана Семченко (+78 кг).

Іларія Цуркан (-63 кг) стала срібною призеркою Кубка Європи серед кадетів у Берліні (Німеччина).

За підсумками двох змагальних днів українська збірна посіла 4 місце у загальнокомандному заліку.

• Минулого тижня українські дзюдоїсти здобули 12 медалей на Кубку Європи серед кадетів, який відбувся у Тепліце (Чехія). В результаті наші спортсмени отримали перше загальнокомандне місце.