"Синьо-жовті" з впевненої перемоги розпочали відбірковий раунд.

Збірна України віком до 17 років в меншості здобула неймовірну перемогу над Болгарією в першому турі кваліфікаційного раунду до чемпіонату Європи 2018 року,повідомляє tsn.ua

Підопічні Олега Кузнецова залишилися вдясятером вже на 28 хвилині зустрічі, коли другу жовту картку отримав Денис Підручний.

Тим не менш, навіть маючи на одного гравця менше, українська команда зуміла здобути впевнену перемогу з рахунком 3:0.

Гостей вивів вперед Вікентій Волошин, який на 38-й хвилині вдало виконав штрафний удар.

Подвоїв перевагу збірної України на 47-й хвилині Михайло Мудрик, а Данило Сікан встановив остаточний рахунок на табло - гол був проведений на 68-й хвилині.

Свій наступний матч юнацька команда проведе 13-го жовтня 2017 року проти Азербайджану, який в паралельному матчі цього квартету з тріском програв збірної Ірландії - 0:6.