Основний і додатковий час завершився внічию – 1:1

Збірна Португалії стала першим півфіналістом чемпіонату Європи. Дивно, але до сих пір португальці поки не здобули жодної перемоги в основний час на Євро-2016. В серії пенальті була повалена збірна Польщі.

Хоча поляки дуже добре почали поєдинок. Вже у другій атаці вони відкрили рахунок. Після прострілу з лівого флангу прямо на позначку 11 метрів, Роберт Левандовскі пробив у кут воріт.

Відігралася Португалія під кінець тайму. Після відмінної комбінації і пасу п'ятою, Саншеш потужним ударом метрів з 16-ти метрів влучив точно в кут.

Далі гра була приблизно рівною. Були напівмоменти, як у Польщі, так і в Португалії. Але самим шикарний момент за п'ять хвилин до кінця основного часу втратив Кріштіану Роналду. Роблячи штучне положення поза грою, поляки залишили одного Роналду в центрі штрафного майданчика, де він просто-напросто не влучив по м'ячу.

Додатковий час також закінчився без голів, а в серії пенальті вирішальним став сейв Патрісіу після удару в кут Блащиковські.

Польща – Португалія – 1:1 (3:5)

Голи: Левандовський (2) – Саншеш (33)

Серія пенальті:

Польща – Португалія – 3:5

0:1. Роналду,1:1. Левандовскі,1:2. Саншеш,2:2. Милик,2:3. Моутінью,3:3. Глік,3:4. Нані,3:4. Блащиковські (воротар),3:5. Куарежма