Відбулися чергові поєдинки чемпіонату України.

Вчора відбулися два матчі з різних турів чемпіонату України, пише Корреспондент.net.

У першому матчі в рамках 23-го туру УХЛ Донбас на своєму майданчику здобув перемогу над лідером чемпіонату – Кременчуком.

Що стосується складу, то у Донбасу були відсутні травмовані форварди Романа Благого і Віктора Захарова, але в заявку повернувся захисник В'ячеслав Хакімов. У Кременчука місце у воротах зайняв новачок команди Олег Петров, а також до складу повернувся Сергій Кузьмик.

У першому періоді вболівальники не побачили закинутих шайб, так як команди не надто активно йшли на чужі ворота навіть у більшості.

Старт другого періоду пройшов з невеликою перевагою кременчужан, яке вже на шостій хвилині перетворилося на закинуту шайбу зусиллями Тимура Гриценко, який класно підставив ключку на п'ятачку. Але через пару хвилин гості залишилися в меншості на дві хвилини господарі моментально скористалися таким подарунком, а відзначився Микита Буценко. І буквально в наступній атаці донеччани вперше в матчі вийшли вперед завдяки результативному удару у виконанні Дениса Кочеткова.

Потім на екваторі періоду донеччани змогли збільшити перевагу в рахунку зусиллями Євгена Нікіфорова, якому вдався непоганий кидок і шайба пройшла під пасткою дебютував Олега Петрова. Але і це ще не все, адже через дві хвилини команда Дмитра Підгурського скоротила розрив у рахунку після гола Севастьяна Карпенко.

У третьому періоді йшла спокійна гра з невеликою перевагою донеччан, які більше контролювали шайбу в чужій зоні. На 47-й хвилині Віталій Лялька класно пройшов по лівому борту і змістився в центр, а потім результативно кинувши в дальній кут.

Таким чином, Донбас набирає 51 очко і наздоганяє Кременчук у турнірній таблиці чемпіонату України і при цьому у донеччан два матчі в запасі.

Для команди Євгена Степанищева ця перемога стала шостою поспіль, а для кременчужан перша поразка після семи перемог поспіль.

Донбас – ХК " Кременчук 4:2 (0:0, 3:2, 1:0)

Шайби:
24:51 Т. Гриценко (Варивода, Коваленя) – 0:1; 26:41 Буценко (Кугут, Лялька – більш.) – 1:1; 26:59 Кочетков (Шафаренко, Єгоров) – 2:1; 31:49 Нікіфоров (Хакімов, Буценко) – 3:1; 33:58 Карпенко (Кіча, Ісаєнко) – 3:2; 46:35 Лялька (Никифоров) – 4:2

Воротарі: Царегородцев – Петров

Штраф: 6 – 8

У другому поєдинку в рамках 15-го туру київські Дженералз впевнено розібралися з аутсайдером чемпіонату білоцерківським " Білим Барсом.

Вже на старті першого періоду на шостій хвилині Юрій Орлов закинув першу шайбу у грі і вивів свою команду вперед. Потім у другому періоді перевага киян зміцнили Данило Скрипець і Соломон Шапіро. Після цього тренерський штаб Білого Барса на чолі з Олександром Куликовим прийняв рішення замінити воротаря Віталія Власенка Юрія Краснопольського.

У третьому періоді команди обмінялися голами. На старті заключної двадцятихвилинки Барси змогли скоротити розрив у рахунку зусиллями Олександра Люльчука. але через пару хвилин Генерали розмочили ворота Краснопільського завдяки голу Миколи Двірника.

Таким чином, Дженералз здобувають першу перемогу з новим наставником Олександром Сеукандом, чим і переривають семиматчеву серію без перемог. Що стосується Білого Барса, то для них це десяте поразки поспіль і вони залишаються на останньому місці в турнірній таблиці.

Дженералз – Білий Барс 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Шайби:
06:06 Орлов – 1:0; 20:19 Скрипець (Овчинников, Костюк – більш.) – 2:0; 38:33 Шапіро (Н. Двірник, Шпак) – 3:0; 43:07 А. Люльчук (Толкунов, Дворецький – більш.) – 3:1, 47:15 Н. Двірник – 4:1

Воротарі: Дорош – Власенко (Краснопольський, 38:33)

Кидки: 32 – 36

Штраф: 16 – 8