Спорт

Збірна Уругваю перемогла Єгипет у другому матчі чемпіонату світу-2018, забивши м'яч на останній хвилині основного часу гри.

Перший тайм пройшов без особливо небезпечних моментів, але в цілому перевагою володіла південноамериканська команда, передає НВ. У той же час, суперник не відсиджувався в обороні та прагнув відповідати своїми випадами.

Друга половина гри розпочалася з небезпечного моменту біля воріт "Фараонів". Це Луїс Суарес мав вигідний шанс забити, перебуваючи на куті чужий воротарської, проте воротар Мохамед Ель Шенаві виручив партнерів.

Пізніше голкіпер Єгипту ще двічі врятував свою збірну, коли спершу заволодів сферою, кинувшись у ноги тому ж Суаресу, який втратив шанс для удару, а потім парирував постріл Едінсон Кавані.

У ще одному епізоді від пропущеного м'яча африканський колектив врятувала стійка - зі штрафного пробивав знову-таки Кавані. Проте, на 90-й хвилині за нападників Уругваю справу зробив захисник Хосе Хіменес: Карлос Санчес зробив подачу зі штрафного, а оборонець забив ударом головою.

Тим самим у групі A після першого туру лідирує Росія, яка напередодні з рахунком 5:0 розгромила Саудівську Аравію. На другому місці - Уругвай. Далі розташовується Єгипет.

Єгипет - Уругвай 0:1