Українська команда у складі Лоліти Ананасовій, Ганни Волошиної, Дар'ї Юшко, Олени Гречихиной, Анастасії Савчук, Ксенії Сидоренко, Катерини Садурской, Олександри Сабад в довільній програмі стала найкращою на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, які в ці дні проходить в столиці Англії.

Українки показали феноменальний результат 94.0000.>

Нагадаємо, на рахунку наших "русалок" це вже сьома медаль на лондонському турнірі.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українських дівчат та тренерський склад з блискучим виступом, відзначивши високий професіоналізм наших синхроністок і побажавши й надалі впевнено крокувати до олімпійського Ріо-де-Жанейро.Раніше в змаганнях комбінованих груп українські синхроністки зайняли друге місце з результатом 93,4333. Крім того, "сріблом" відзначився і наш дует синхроністок - Анна Волошина та Лоліта Ананасова

До цього національна збірна з синхронного плавання завоювала срібні нагороди за підсумками технічної програми в командних змаганнях.