Україна виграла загальний медальний залік на чемпіонаті Європи з боксу, який завершився у Харкові.

У скарбничці "синьо-жовтої" команди три "золота", одне "срібло" і дві "бронзи".

На другому місці розташувалася команда Росії - п'ять медалей (по дві золотих і срібних, одна бронзова), третіми стали представники Великобританії з вісьмома медалями (1-6-1).

У фіналах у ваговій категорії до 60 кг Юрій Шестак переміг росіянина Габила Мамедова (4:1), в категорії до 75 кг Друге "золото" Олександр Хижняк побив представника Азербайджану Камрана Шахсуварлы, а третя золота нагорода дісталася Віктору Выхристу, який у ваговій категорії понад 91 кг був сильнішим Фреэзера Кларка (Англія).

"Срібло" у категорії до 56 кг виборов Микола Буценко. Українець поступився за рішенням суддів британця Пітера Макгрейлу.

Крім того "бронзу" здобули Дмитро Замотаєв (до 52 кг) та Євген Барабанов (до 69 кг).

Зазначимо, що першість континенту з боксу почалося з грандіозного скандалу. На українській митниці не пустили російську делегацію, після чого в Москві влаштували справжню істерику.