Спорт

Юнацька збірна України, сформована з футболістів 1999 року народження зіграла заключний матч у кваліфікаційному раунді до ЧЄ-2016

У третій грі міні-турніру підопічні Олександра Петракова переконливо перемогли збірну Боснії і Герцеговини - 3: 0, яка до цього очолювала наш квартет.

Початок зустрічі був досить вдалим для української збірної, яка вже на 1-й хвилині повела в рахунку. Швидку атаку вдало завершив Кащук. Через кілька хвилин наші суперники мали можливість зрівняти рахунок, однак у воротах вдало діяв Лунін. За 10 хвилин до кінця першого тайму Діда втілив наша перевага на полі в другий забитий м'яч.

Після перерви малюнок гри майже не змінився: наша команда більше грала в атаці. На 47-й хвилині зустрічі Кулаков збільшив рахунок до 3:0.

Таким чином "синьо-жовті" з першого місця проходять у наступний раунд чемпіонату Європи-2016 який відбудеться навесні 2016 року.

В іншому матчі нашої групи збірна Естонії мінімально переграла господарів міні-турніру - Молдову - 1: 0.

Боснія та Герцеговина U-17 - Україна U-17 - 0:3