Спорт

Українська тенісистка Еліна Світоліна з впевненої перемоги стартувала на Підсумковому чемпіонаті вісімки найсильніших у Сінгапурі.

Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на Сегодня.

У першому матчі змагань у Білій групі українка, посіяна під шостим номером, за 1 годину 28 хвилин обіграла дворазову переможницю Вімблдону, екс-другу ракетку світу Петру Квітову з Чехії, посіяну під 4 номером – 6:3, 6:3. Світоліній вдалося реалізувати свій перший же матчбол.

Варто відзначити, що це перша перемога Світоліної над Квітовою з 2014 року. За особистими зустрічами на даний момент рахунок 7:2 на користь чешки.

У другому матчі групи чешка Кароліна Плишкова обіграла датчанку Каролін Возняцкі 6:2, 6:4.

Раніше перша ракетка України Еліна Світоліна дізналася про суперниць по Підсумковому чемпіонату WTA.

Це була дев'ята очна зустріч між суперницями. До сьогоднішнього дня для Світоліної тільки одного разу вдалося обіграти Квітову – на турнірі в Цинциннаті в 2014 році. Це була їх перша очна зустріч і перша перемога Еліни над гравцем топ-10 в кар'єрі. Потім 7 матчів поспіль вигравала чеська тенісистка, причому тільки в одному з них – у 2015 році в Дубаї – Світоліній вдалося взяти сет у Квітової.