Спорт

Українка вписала своє ім'я в історію світового тенісу

Сьома ракетка світу українка Еліна Світоліна, в фіналі підсумкового турніру WTA обіграла Слоун Стівенс 3: 6, 6: 2, 6: 2, виграла четвертий титул в сезоні, і 13-й і найбільший - в кар'єрі.

За два останні сезони вона взяла рекордні для туру дев'ять титулів, не програвши жодного фіналу, пише Сегодня.

24-річна Світоліна стала першою українкою-чемпіонкою WTA Finals і завтра повернеться в топ-5 на четверте місце. Крім того, вона першою після Серени Вільямс в 2013-му виграла підсумковий, не програвши жодного матчу.

Нагадаємо, що в опитуванні на звання найкрасивішої тенісистки сезону Еліна Світоліна впевнено посідає перше місце.

Нагадаємо, що раніше після закінчення заключної гри групового раунду наша спортсменка пройшла відновлювальні процедури. Ввечері Світоліна показала в соціальних мережах фотографію, на якій спортсменці роблять масаж в шість рук.

До речі, на старті турніру українка налякала своїх уболівальників. Еліна виклалася так сильно в матчі, що пізніше їй стало погано під час прес-конференції.А до цього вона зазначила: "Хочу використовувати цю перемогу як відправну точку. Для хейтерів, які говорили, що я не заслуговую тут знаходитися, що погано граю".