Еліна Світоліна не зуміла вийти в півфінал турніру в Пекіні.

Перша ракетка України Еліна Світоліна не зуміла пробитися в півфінал престижного турніру в Пекіні.

У чвертьфіналі у затяжному поєдинку, який тривав 3 години 26 хвилин, вона програла француженці Каролін Гарсія– 7:6(5), 5:7, 6:7(6), передає "Кореспондент" з посиланням на iSport.ua.

Гарсія краще почала матч, зробивши брейк, але українка відповіла своїм брейком на шостому геймі. При рахунку 5:5 Світоліна програла свою подачу, але тут же взяла подачу суперниці і перевела гру на тайбрейк, який виграла 7:5.

Другий сет був більше схожий на гойдалки – за перші вісім геймів суперниці по три рази програвали свою подачу. Вирішальною став програш Світоліної "під нуль" 12-го гейму.

У вирішальному сеті Світоліна повела 3:1, але не втримала свою подачу. Більш того, з рахунку 3:2 жодна з тенісисток не зуміла взяти свою подачу. А ось на тайбрейку і Світоліна, і Гарсія до останнього брали свої подачі, поки не помилилася українка, програвши 6:8.

За матч Світоліна подала два рази навиліт, допустила 4 подвійних помилки і реалізувала 9 з 21 брейкпойнтов, тоді як Гарсія зробила 7 ейсів, допустила 3 подвійні помилки і реалізувала 10 з 16 брейкпойнтов.

Поразка Світоліної у чвертьфіналі в Пекіні означає, що українка не зможе наступного тижня стати першою ракеткою світу. Наступним турніром Еліни Свитолины стануть змагання в Гонконзі.