Спорт

Суперкубок Англії: "Манчестер Сіті" зіграє проти "Манчестер Юнайтед"

Матч розпочнеться о 17:00 за київським часом.

Сьогодні, 10 серпня, в матчі на Суперкубок Англії зустрінуться переможець АПЛ "Манчестер Сіті" та володар Кубка Англії "Манчестер Юнайтед". Гра відбудеться на стадіоні Вемблі в Лондоні і розпочнеться о 17:00 за київським часом. У минулому сезоні в АПЛ "Манчестер Сіті" двічі вигравав у МЮ - 2:1 і 3:1. Але у фіналі Кубка Англії манкуніанці взяли реванш 2:1. Загалом у останніх п'яти матчах у МС три перемоги, а у МЮ - дві.

Трохи статистики:

• загалом команди провели між собою 193 матчі, за підсумками яких перевага у МЮ: 79 перемог, 61 поразка, 53 нічийні результати;
  • у рамках Суперкубку Англії команди зустрічалися двічі, в обох випадках перемагав МЮ;
  • у 2010 та 2011 роках МЮ обігравав "Ман Сіті" у матчах за Суперкубок з перевагою в один м'яч;
  • минулого сезону "Ман Сіті" виграв чемпіонат Англії;
  • минулого сезону МЮ виграв Кубок Англії, обігравши у фіналі "Ман Сіті" (2:1);
  • МЮ є найтитулованішою командою в історії Суперкубку Англії (21 трофеїв), а "Ман Сіті" завоював шість Суперкубків Англії, але три останні - програв. При цьому в трьох останніх матчах за Суперкубок Англії "Ман Сіті" пропускав на останніх хвилинах (89, 90+4, 90+11 хвилин).

Нагадаємо, що 25 травня "Манчестер Юнайтед" став володарем Кубка Англії. У фінальному манкуніанському дербі команда здолала "Манчестер Сіті" з рахунком 2:0.