Донецький Шахтар розгромив Зорю в стартовому матчі 13-го туру.

Донецький Шахтар у хорошому настрої готуватиметься до вирішального для себе матчу Ліги чемпіонів проти "Мальме", розгромивши у чемпіонаті України луганську Зорю 7:1.

У першому таймі команди показали рівну гру, ось тільки Зоря не реалізувала свій момент (Каніболоцький відбив удар Гордієнко під поперечину), а от Шахтар забив на 40-й хвилині. Марлос, будучи в оточенні захисників, відпасував за лінію штрафного Фреду. 8-й номер “гірників“ пробив, м'яч, трохи зачепивши голову Сивакова, залетів у ворота.

Другий тайм розпочався з помилки Сивакова, який пішов в обіграш біля своїх воріт і втратив м'яч, щоправда, зумів виправитися і відбити м'яч на кутовий. Але з кутової позначки Марлос виконав ідеальну подачу на лінію воротарського майданчика, де Степаненко високо вистрибнув і головою вколотив м'яч у сітку.

Далі настав час кращого бомбардира чемпіонату України Алекса Тейшейри, який знову записав на свій рахунок дубль. Між його голами Зоря забила гол престижу: за гру рукою Фреда Каменюка пробив точно з пенальті.

Після цього ініціативу на себе перейняв Едуардо, який також відзначився дублем. Перший гол він забив після передачі Тайсона всього кілька секунд після появи на полі, а на 86-й хвилині хорват був першим на добиванні після того, як Левченко відбив сильний удар Тайсона.Ну а поставив ефектну крапку в матчі Степаненко, забивши на останніх секундах у падінні через себе під поперечину.

Зоря – Шахтар 1:7