Шахтар розгромив "Динамо" в 11-му турі Прем'єр-ліги

Футболісти донецького "Шахтаря" з рахунком 3:0 перемогли у п'ятницю київське "Динамо" у стартовому та центральному поєдинку 11-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

"Гірники" відкрили рахунок наприкінці першого тайму, на 40-й хвилині, коли гол забив бразильський півзахисник "Шахтаря" Ромеро Марлос. Бразилець розігнав атаку по центру, вже у штрафному обігрався з Бернардом, і низовим ударом відправив м'яч у ворота.

На 59-й хвилині гол забив Алекс Тейшейра. Швидка атака вдалася "Шахтарю" - після прострілу Срни з правого флангу м'яч метався по штрафній і від руки Данило відскочив до Тейшейри, і той з лінії воротарського майданчика відправив м'яч у ворота.

А через 8 хвилин, на 67-й, Тейшейра зробив дубль. Отримавши передачу від Гладкого на хід, Алекс зліва вийшов один на один, і обвідним ударом повз Шовковського відправив м'яч у дальній кут - той вдарився об штангу і залетів у ворота.

Таким чином, "Шахтар" наздогнав "Динамо" (в обох команд - по 28 очок) і очолив турнірну таблицю за рахунок перемоги в особистій матчі.

11-й тур чемпіонату продовжиться поєдинком дніпродзержинської "Сталі" та дніпропетровського "Дніпра" в суботу.

На неділю заплановано решта п'ять матчів 11-го туру: "Олімпік" (Донецьк) - "Металіст" (Харків), ФК "Олександрія" - "Волинь" (Луцьк), "Чорноморець" (Одеса) - "Металург" (Запоріжжя), "Карпати" (Львів) - "Ворскла" (Полтава) та "Зоря" (Луганськ) - "Говерла" (Ужгород).

Положення команд у турнірній таблиці: "Шахтар" - 28 очок (після 11-ти ігор), "Динамо" - 28 (11 ігор), "Дніпро" - 20 (10), "Зоря" - 19 (10), "Волинь" - 17 (10), "Ворскла" - 15 (10), "Карпати" - 13 (10), "Сталь" - 11 (10), "Металіст" - 9 (10), "Говерла" - 9 (10)"Олександрія" - 9 (10), "Олімпік" - 7 (10), "Чорноморець" - 4 (10), "Металург" - 3 (10).