«Рух» обіграв у Львові «Зорю» у чемпіонаті УПЛ

Футболісти «Руха» перемогли у Львові луганську «Зорю» (3:0) у поєдинку четвертого туру чемпіонату України з футболу серед клубів Прем'єр-ліги (УПЛ).

М'ячі забили Ярослав Карабін (16-та хвилина), Василь Рунич (49) та Ігор Краснопір (61), передає Укрінформ. На 14-й хвилині Остар Притула («Рух») не реалізував пенальті. У неділю, 25 серпня, у чемпіонаті пройде ще одна гра. Криворізький «Кривбас» прийматиме «Інгулець». Завершиться 4-й тур у понеділок, 26 серпня. Львівські «Карпати» на виїзді гратимуть із черкаським ЛНЗ, одеський «Чорноморець» зустрінеться у столиці із «Лівим берегом», ковалівський «Колос» на рідному стадіоні екзаменуватиме рівненський «Верес».

Матч «Динамо» (Київ) - «Ворскла» (Полтава) перенесли на більш пізній термін через участь киян у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.