Голи і кращі моменти матчу чемпіонату України у Львові

У стартовому матчі 10 туру чемпіонату України донецький "Шахтар" розгромив львівські "Карпати" на виїзді. Команда Паулу Фоснеки ще в першому таймі п'ять разів вразила ворота суперника, при цьому один з м'ячів львів'яни забили самі собі, а після перерви ще раз святкували взяття воріт. "Карпати" лише в компенсований час змогли трохи підсолодити поразку.

"Карпати" і "Шахтар" повторили найрезультативніший матч сезону – раніше сім м'ячів було забито в поєдинку "Шахтар" – "Олімпік" (5:2).

Нагадаємо, що в найближчий вівторок "Шахтар" проведе другий матч в Лізі чемпіонів. До речі, ми вже писали, що матч "Ліон" – "Шахтар" в Лізі чемпіонів пройде при порожніх трибунах.

"Карпати" – "Шахтар" – 1:6 < / B>

Голи: Швед (90+2) – Ракицький (13), Фернандо (26), Мораес (29), Марлос (35), Бородай (45+1, аг) ,Матвієнко (76)

"Карпати": Кучинський, Ковтун, Мехремич, Федецький, Бородай, Мякушко (Мендес, 76), Эрбес (Голодюк, 82), Швед, Карраскаль (Клец, 72), Гуцуляк, Ді Франко.

"Шахтар": Пятов, Кривцов, Ізмаїл, Матвієнко, Ракицький, Майкон, Степаненко (Алан Патрік, 46), Тайсон, Марлос (Сиприано, 66), Фернандо Педро, Мораес (Кайоде, 72).

Попередження: Майкон (31), Ковтун (32), Мехремич (60), Бородай (63), Ракицький (65), Эрбес (67).

Нагадаємо, що сьогодні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Кубка України: "Шахтар" проведе дербі з "Олімпіком", а "Карпати" зіграють з "Черкащина-Академія" з Другої ліги.