"Гірники" обіграли "Зорю".

ФК Шахтар У матчі 28-го туру української Прем'єр-ліги в Харкові "Шахтар" переграв "Зорю" з рахунком 3:2, тим самим оформивши дострокове чемпіонство.

Перший тайм пройшов з повним перевагою "Шахтаря. "Гірники" методично тиснули на ворота "Зорі", що в підсумку вилилося у забитий Феррейрой гол.

Після перерви малюнок гри не змінився, а "оранжево-чорні" ще двічі засмутили команду Вернидуба.

Варто віддати належне футболістам "Зорі", які в кінцівці зуміли відіграти два м'ячі, але на більше луганчан не вистачило.

Таким чином, донецький "Шахтар" за чотири тури до кінця чемпіонату став недосяжним для своїх суперників, і в десятий раз став чемпіоном України.

"Шахтар" – "Зоря" – 3:2

Голи: Феррейра, 38, Ізмаїл, 52, Ордець, 55 - Харатін, 80, Бонавентура, 88

"Шахтар": Пятов, Срна, Ордець, Ракицький, Ізмаїл, Степаненко, Малишев, Тайсон (Патрік, 74), Марлос (Зубков, 90+2), Бернард, Феррейра (Бланко Лещук, 84)

"Зоря": А. Шевченка, Опанасенко, Шершень (Сухоцький, 61), Пилявський, Форстер, Харатін, Бабенко, Калитвинцев, Ліпартія, Пауліна, Бонавентура

Раніше, у 28-му турі "Волинь" програла "Ворсклі", а "Олімпік" мінімально обіграв "Чорноморець.