Харківський клуб зумів стати першим, кому донеччанам вдалося закинути дві шайби у дебюті гри

У Дружківці відбувся перший матч 11-го туру чемпіонату України, в якому донецький "Донбас" приймав харківський "Витязь".

Вперше в поточній першості країни підопічні Анатолія Степанищева почали матч з двох пропущених шайб: на четвертій хвилині поєдинку більшість реалізував Олександр Янченко, а на дев'ятій Роман Кривда кидком з дальньої дистанції пробив Євгена Царегородцева.

Незважаючи на такий "холодний душ" від команди гостей, трибуни "Альтаїра" продовжили гнати своїх улюбленців вперед, і донеччанам таки вдалося відігратися до кінця періоду. Першу шайбу відіграв Сергій Бабинець, який результативно завершив технічний рейд Віктора Захарова, а відновив статус-кво Володимир Чердак, який вразив ворота "Витязя" кидком в падінні.

У другому періоді "донбасівці" підвищили темп гри, моменти біля воріт Владислава Вязовова стали виникати із завидною регулярністю, а гості при цьому почали часто порушувати правила, отримуючи двохвилинні штрафи. Втім, оборона гостей з гідністю витримала натиск донеччан. Лише Віктор Захаров зміг відправити шайбу у ворота харків'ян після диво-пасу Сергія Бабинця.

Команда Віталія Литвиненка гідно чинила опір аж до середини заключного періоду, але гол Всеволода Толстушко від синьої лінії, мабуть, психологічно надломив "Витязь". Після цього гола харківський клуб пропустив ще п'ять шайб поспіль.

"Донбас" – "Витязь" – 9:2 (2:2, 1:0, 6:0)

Шайби: 0:1 Янченко (Лазаренка), 03:48-бол, 0:2 Кривда (Кривоніс, Сальников), 08:34, 1:2 Бабинець (Буценко, Захаров), 12:32, 2:2 Горище (Кочетков, Петрухно), 15:19-бол, 3:2 Захаров (Буценко, Бабинець), 25:06, 4:2 Толстушко (Ігнатенко, Захаров), 47:18-бол, 5:2 Бабинець (Таран, Скрипець), 49:30-мен, 6:2 Таран (Кузьмик, Скрипець), 49:58, 7:2 Буценко (Петрухно, Захаров), 52:00, 8:2 Кузьмик (Таран, Скрипець), 52:25-бол, 9:2 Толстушко (Царегородцев), 57:49.