24-й тур чемпіонату України закінчився фантастичним матчем між "Динамо" і "Металістом" у Києві. Динамівці обіграли харків'ян з рахунком 4:2.Кияни відкрили рахунок на 9-й хвилині. Горяїнов випустив м'яч з рук і Гармаш забив у порожні ворота.

Харків'яни відігралися на 26-й хвилині. Марлос пролетів правим флангом і відкотив м'яч в центр на Едмара. Хавбек збірної України фантастичним ударом зняв павутиння з правої дев'ятки динамівських воріт.

Але перед перервою динамівці вдруге вийшли вперед. Ярмоленко не зміг забити після класного навісу Гармаша, але не виключився з боротьби, дістав м'яч біля лицьової лінії, та відкотив на лінію штрафного майданчика під удар Беланда. Марокканець дуже класним ударом відправив м'яча у дальню дев'ятку.

Харків'яни на 66-й хвилині знову відновили статус-кво. Алехадро Гомес справа прострілив на ближню стійку, а Гоменюк ударом в дотик переправив м'яч у ворота.

На 78-й хвилині Швецов призначив пенальті за фол проти Гармаша і Ярмоленко втретє вивів динамівців уперед.

Масну крапку у цьому фантастичному матчі поставив Дьємерсі Мбокані, який, знаходячись в оточенні чотирьох захисників, зумів завдати сильний і точний удар у ближній кут.

4:2 - "Динамо" перемагає і зберігає шанси в боротьбі за чемпіонство. А "Металісту" залишається боротьба з "Чорноморцем" за четверте місце.