"Зоря" у другому матчі поспіль втратила очки, "Дніпро" розгромив "Металіст", а "Динамо" впоралося із "Говерлою".

У суботу, 16 квітня, відбулися три матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги.

"Олександрія" на своєму полі провела черговий матч на високому рівні, зумівши впоратися з претендентом на бронзові медалі чемпіонату - луганською "Зорею". Підопічні Юрія Вернидуба не виправдали статус фаворитів, допускали багато браку і двічі пропустили у другому таймі.

"Дніпро" грав пізніше і зумів скористатися осічкою конкурента, на класі обігравши "Металіст". Господарі відкрили рахунок у першому таймі, а після перерви засмутили воротаря харків'ян Ильющенкова ще чотири рази - дубль на свій рахунок записав Руїс. Цей успіх дозволив "Дніпру" обійти "Зорю" і зайняти третє місце з перевагою у два очки. Для "Металіста" це четверта поспіль поразка з загальним рахунком 1:17.

"Динамо" знаходиться все ближче до чемпіонського титулу, обігравши на виїзді "Говерлу". Ужгородці могли пропускати більше двох голів, але чинні чемпіони України не зуміли реалізувати свої моменти. На 48-й хвилині Ярмоленко замкнув подачу Антунеша, а Хачеріді ударом головою встановив остаточний рахунок.

Субота, 16 квітня

"Олександрія" - "Зоря" - 2:0Голи: Полярус, 48, Грицук, 89

"Олександрія": Новак (Леванідов, 79), Мікіцей, Басов, Шендрик, Чеботаєв, Запорожан, Банада, Старенький (Козак, 58), Леонов (Грицук, 64), Полярус, Паламар

"Зоря": М.Шевченко, Опанасенко, Чечер, Форстер, Сухоцький (Любеновіч, 46), Гордієнко, Тотовицький, Караваєв, Танковський (Чайковський, 46), Каменюка, Будківський (Безбородько, 67)

"Говерла" - "Динамо" - 0:2Голи: Ярмоленко, 48, Хачеріді, 78

"Говерла": Бабенко, Гончар, Кутас, Ряшко, Іванов, Гавриш (Гей, 67), Савченко (Хоменко, 84), Сергійчук, Гемега (Тома, 77), Кузик, Худоб'як

"Динамо": Шовковський, Даніло Сілва, Хачеріді, Віда, Антунеш, Рибалка, Ярмоленко, Сидорчук (Гармаш, 78), Велозу, Гусєв (Гонсалєс, 65), Мораєс (Теодорчик, 81)

"Дніпро" - "Металіст" - 5:0Голи: Шахов, 32, Руїс, 65, 90+1, Лучкевич, 71, Зозуля, 74 (з пенальті)

"Дніпро": Лаштувка, Адамюк, Сваток, Чигринський, Андерсон Піко, Шахов (Лучкевич, 70), Політило, Руїс, Безус (Ротань, 46), Гама, Зозуля (Матеус, 75)

"Металіст": Ильющенков, Зубейко, Полянський, Зотько, Соболь (Родич, 72), Харатін, Касьянов (Рижук, 77), Третьяков, Каплієнко, Прийомов, Корнєв

16 квітня, відбудуться ще три поєдинки туру: "Волинь" прийматиме "Карпати", "Шахтар" зіграє з "Олімпіком", а в Полтаві пройде зустріч "Ворскли" та "Чорноморця".