Збірна Німеччини виграла у команди Італії в матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи — 2016.

Основний та додатковий час зустрічі, що проходила в Бордо, завершився з рахунком 1:1. У серії пенальті точнішими виявилися гравці бундестім — 6:5.

У першому таймі суперники грали сверхаккуратно і чекали помилок один одного, створивши по одному небезпечному моменту. В середині другого тайму Маріо Гомес прорвався по лівому флангу, зупинився і зробив чудову передачу на підключившегося Йонаса Хектора. Третій номер збірної Німеччини тут же прострілив в центр штрафного, звідки Месут Озіл в дотик потужно пробив у ближній кут воріт Джанлуїджі Буффона.

На 78-й хвилині Леонардо Бонуччі реалізував пенальті за гру рукою у виконанні Жерома Боатенга: Мануель Нойер вгадав напрямок, але сила удару була надто великою.

У серії пенальті за рахунку 5-5 Маттео Дармиан не зміг переграти Мануеля Нойєра, а Йонас Хектор свою спробу реалізував.

Збірна Італії завершила виступи на Євро-2016. Команда Німеччини вийшла у півфінал, де зіграє з переможцем пари Франція — Ісландія. Зустріч відбудеться 7 липня.