Збірна Франції у матчі 1 туру Чемпіонату світу-2018 перемогла Австралію завдяки голам Антуана Грізманна і Поля Погба.

На 55-й хвилині матчу нападник французів Антуан Грізманн відкрив рахунок, пишуть "Українські Новини" з посиланням на "Футбол 24".

Форвард Атлетико був збитий у штрафному Австралії. Арбітр після використання системи VAR призначив пенальті, який сам Грізманн впевнено реалізував.

Проте практично відразу австралійці відігралися. Єдинак також з пенальті переграв Льоріса і відновив рівновагу.

На 81-й хвилині Поль Погба знову вивів Францію вперед. Після невеликого рикошету м'яч від поперечини влетів у ворота.

Як повідомляли раніше, на ЧС-2018 Іспанія і Португалія зіграли внічию.

Також Іран обіграв Марокко на ЧС-2018 з рахунком 1:0. Раніше Росія обіграла Саудівську Аравію в першому матчі Чемпіонату світу з футболу.