Інша українська легкоатлетка Аліна Федорова показала 17-й результат

У Пекіні проходить другий день чемпіонату світу з легкої атлетики. У жінок у вечірній програмі пройшов останній вид у семиборстві - біг на 800 метрів – і стали відомі медалістки. Перемогла британка Джессіка Енніс-Хілл, яка набрала 6 669 очок. Володаркою "срібла" стала канадка Бріанн Тейса-Ітон - 6554. Третє місце посіла латвійка Лаура Ікауніеце - 6 516.

Українка Анастасія Мохнюк посіла сьоме місце (+6359 очок), а Аліна Федорова - 17-е (+5978 очок). Відзначимо, що після п'яти видів проіграмми з семи Мохнюк у загальному заліку йшла на третьому місці.

Семиборство включає в себе такі види: біг на 100 метрів з бар'єрами, стрибки у висоту, штовхання ядра, біг на 200 метрів, стрибки в довжину, метання списа і біг на 800 метрів.

Всі новини чемпіонату світу з легкої атлетики.

У неділю на ЧС в Пекіні будуть розіграні п'ять комплектів медалей: в спортивній ходьбі на 20 км, метанні молота і штовханні ядра (14:30) у чоловіків, жіночому семиборстві (14:40), а також у спринті на 100 метрів (16:15) у чоловіків.