Команда Клоппа відправила чотири м'ячі одному з лідерів чемпіонату.

Ліверпуль розгромив Манчестер Сіті в матчі 13-го туру чемпіонату Англії з рахунком 4:1. Несподіваним цей результат виглядає в світлі того, що Мансіті перебував у групі лідерів, тоді як Ліверпуль йшов в середині турнірної таблиці.

Але цей день був днем Ліверпуля, який чотири рази вразив ворота суперника, а міг забити ще стільки ж.

Творцями перемоги Ліверпуля стали гравці атакуючої лінії Фірміні і Коутіньйо. Вже на сьомій хвилині Коутіньйо протягнув м'яч до штрафної суперника, віддав на Фірміні і той прострілив, після чого Мангалу зрізав м'яч у свої ворота.

Ці ж двоє спорудили і наступні два голи Ліверпуля – на 24-й хвилині Фірміні віддав на Коутинью, який легко переграв Харта, а на 32-й хвилині вже Коутіньйо викотив м'яч на Фірміні, який вразив порожні ворота.

Перед самою перервою Агуеро один гол відквитав, але в другому таймі Фермино і Коутіньйо продовжили знущатися над суперником. На 60-й хвилині Харт неймовірним чином зреагував на удар Фермино, Бентеке не реалізував вихід один на один, але все ж таки четвертий гол опинився у воротах Харта. На 82-й хвилині Шкртел після подачі кутового забив м'яч і встановив остаточний рахунок.

Ман Сіті - Ліверпуль 1:4