Испанеский тенісист став переможцем тенісного турніру в Пекіні, обігравши у фіналі Ніка Кирьоса

Перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль став переможцем тенісного турніру в Пекіні, призовий фонд якого перевищує 3 мільйони доларів.

У недільному фіналі Надаль завдав поразки восьмий ракетці турніру австралійцю Ніку Кирьосу – 6:2, 6:1. На корті суперники провели 1 годину 33 хвилини, передає "Сьогодні".

31-річний Надаль виграв 75-й трофей на турнірах ATP в одиночному розряді.

Раніше стало відомо, що в Іспанії назвуть вулицю на честь Рафаеля Надаля. Іменем 31-річного уродженця Мальорки буде названа вулиця, яка зараз носить ім'я історика Луїса Суареса Фернандеса, колишнього декана та ректора університету Вальядоліда.

Нагадаємо, що раніше у вересні Надаль і Федерер вперше стали партнерами і зіграли в парі. Іспанець і швейцарець в Празі здолали американців Сема Куеррі і Джека Соку у виставковому поєдинку. Обидва тенісиста спростувала можливість об'єднання в дует на постійній основі, заявивши, що це не дуже гарна ідея.

У першій половині вересня Рафаель Надаль виграв Відкритий чемпіонат США з тенісу. У фіналі іспанець завдав поразки південноафриканцю Кевіну Андерсону з рахунком 6:3, 6:3, 6:4.