Київське "Динамо" здобуло перемогу над болгарським "Літексом" у першому матчі плей-офф раунду Ліги Європи.

На початку зустрічі команди обмінялися голами. На 8-й хвилині Мілош Нінкович реалізував пенальті за фол воротаря проти Артема Мілевського (ВІДЕО). Однак за п'ять хвилин Христо Янєв фантастичним ударом з 18-ти метрів зрівняв рахунок (ВІДЕО).

Перемогу динамівцям приніс нігерієць Браун Ідейє на 77-й хвилині.

Гру нашої команди навряд чи можна назвати видовищною, але, найголовніше, вона принесла необхідний результат.

Тож динамівці забезпечили собі комфортну перевагу перед повторним матчем, який відбудеться 25 серпня у Києві.

Відзначимо, що це перша перемога киян у євросезоні 2011/12.

Ліга Європи. Плей-офф раунд

Перший матч

Ловеч. Стадіон "Градськи"

Головний арбітр: Міхаліс Кукулакіс (Греція)

ЛІТЕКС (Ловеч, Болгарія) - ДИНАМО (Київ, Україна) - 1:2

Літекс: 31. Вінісіус - 3. Занєв, 5. Онанья (22. Ніколов, 60), 6. Жосс (17. Георгій Миланов, 68), 7. Янев (к), 8. Веллінгтон, 11. Тьяго Мірасема, 12. Селіо Кодо (9. Тодоров, 70), 18. Ілія Миланов, 21. Цветков, 33. Бодуров

Запасні: 30. Александров - 14. Джерманович, 15. Флорес, 27. Цветанов

Головний тренер: Любослав Пенєв

Динамо: 1. Шовковский (к) - 2. Даніло Сілва, 3. Бетао, 5. Вукоєвич, 6. Попов, 9. Ярмоленко (8. Алієв, 78), 10. Мілевський (19. Гармаш, 90+1), 11. Ідейє, 23. Єременко, 36. Нінкович (25. Аруна Лукман, 60), 37. Юссуф

Запасні: 35. Коваль - 15. Діакате, 34. Хачеріді, 77. Корреа

Головний тренер: Юрій Сьомін

0:1 Мілош Нінкович, 8 (голкіпер господарів збив Мілевського у воротарському майданчику і Мілош Нінкович холоднокровно реалізував пенальті)

1:1 Христо Янєв, 13 (болгарський футболіст класним ударом зльоту з 18-ти метрів зняв павутину з правого верхнього кута воріт Шовковського)

1:2 Браун Ідейє, 77 (Мілевський з лінії штрафного п'ятою віддав пас наліво на Єременка, а Роман м'яко навісив на Ідейє. Браун кивком голови відправив м'яч у ворота)

Попередження: Вінісіус, 7; Петар Занєв, 10; Горан Попов, 32; Роман Єреремко, 42; Христо Янєв, 71; Ніколай Бодуров, 84