Київське "Динамо" другий рік поспіль не може пробитися у груповий етап Ліги чемпіонів.

У третьому кваліфай-раунді динамівці двічі поступилися "Рубіну" - 0:2 у Києві і 1:2 у Казані.

Голи у ворота Шовковського забили Олександр Дядюн на 19-й хвилині і Олександр Медведєв на 86-й хвилині. Гол престижу динамівці забили на другій компенсованій хвилині - відзначився Олег Гусєв.

Тим не менше, євросезон для "Динамо" не завершено. Кияни будуть грати у Лізі Європи.

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфай-раунд

Матч-відповідь

Казань. Стадіон "Центральний"
Головний арбітр: Ерік Брамхаар (Нідерланди)

РУБІН (Казань, Росія) - ДИНАМО (Київ, Україна) - 2:1

Рубін: 1.Рижиков, 27.Боккетті, 76.Шаронов (к), 19.Калєшин, 15.Кісляк, 16.Нобоа (11.Лебеденко, 90), 66.Натхо, 67.Квірквелія, 10.Касаєв (9.Нємов, 73), 61.Караденіз, 25.Дядюн (26.Медведєв, 81)

Запаспі: 68.Волкотруб, 14.Чала, 63.Джалілов, 65.Жестоков

Динамо: 1.Шовковський (к), 2.Даніло Сілва (7.Шевченко, 63), 37.Юссуф, 15.Діакате, 6.Попов - 5.Вукоєвич - 9.Ярмоленко, 25.Аруна (19.Гармаш, 46), 20.Гусєв, 23.Єременко - 11.Ідейє

Запасні: 35.Коваль, 3.Бетао, 8.Алієв, 22.Кравець, 36.Нінкович

1:0 Володимир Дядюн, 19 (Шовковський відбив удар Касаєва перед собою і Дядюн відправив м'яч у сітку)

2:0 Олександр Медведєв, 87 (господарі швидко розіграли штрафний удар. Нобоа з правого флангу прострілив і Медведєв пробив у ближній кут)

2:1 Олег Гусєв, 90+2

Попередження: Аруна Лукман, 14; Огнєн Вукоєвич, 40; Даніло Сілва, 44; Сальваторе Боккетті, 48; Андрій Ярмоленко, 84