Євро-2024: Україна вирвала перемогу в матчі зі Словаччиною

Українці здійснили камбек упродовж зустрічі.

Збірна України перемогла Словаччину (2:1) у другому турі групи Е на Євро-2024, повідомляє УЄФА. На 17 хвилині Іван Шранц першим відгукнувся на навіс Гарасліна і пробив головою в лівий кут воріт Трубіна – 0:1. Синьо-жовті мали нагоду зрівняти рахунок на 34-й, але м’яч після удару Тимчика влучив у стійку. За підсумками матчу Україна піднялася на другу сходинку групи Е з трьома очками в активі.

Артем Довбик (по центру) завдає удару по воротах голкіпера Словаччини Дубравки.
Микола Шапаренко зрівнює рахунок у матчі Словаччина – Україна на Євро-2024.

У другому таймі Бражко в центрі видряпав м’яч, відпасувавши вперед. Під час контратаки Зінченко підключився ліворуч, отримав пас і покотив паралельно воріт у штрафний майданчик, першим зреагував Шапаренко, забивши у лівий кут воріт. На 72 хвилині Яремчук вибіг в атаку і відпасував на Мудрика – Михайло пробив у воротарський кут і влучив у стійку. На 80 хвилині Яремчук отримав довгий пас від Шапаренка та низом пробив у ворота Словаччини – 2:1.

Андрій Ярмоленко (праворуч) бореться за м'яч проти Мілана Шкриньяра у матчі Словаччина – Україна на Євро-2024.
Роман Яремчук (праворуч) забиває переможний гол у ворота Дубравки в матчі Словаччина – Україна на Євро-2024.

За підсумками матчу Україна піднялася на другу сходинку групи Е з трьома очками в активі. Словаки теж мають три очки – третє місце. Очолює групу збірна Румунії, маючи найкращу різницю забитих і пропущених голів.

Гравці збірної України дякують уболівальникам за підтримку після перемоги над збірною Словаччини на Євро-2024.
Гравці збірної України святкують перемогу над Словаччиною (2:1) у другому турі групового етапу Євро-2024.

Нагадаємо, у першому матчі збірна України поступилася Румунії (0:3). Словаччина водночас мінімально здолала Бельгію (1:0).