Євро-2024: Україна програла Румунії

Збірна України програла Румунії у матчі групового етапу Чемпіонату Європи з футболу 2024. Гра, яка пройшла у Мюнхені, завершилась з рахунком 0:3.

Про це повідомили на сайті чемпіонату. За результатами 90+4 хвилин Україна програла зустріч румунській команді, пропустивши у власні ворота три голи. Румунські футболісти забили голи в ворота української збірної на 29-й (Ніколає Станчу), 53-й (Разван Марін) та 57-й (Деніс Дрегуш) хвилинах. Румунія після першого туру очолила групу E.

Україна опустилася на останнє місце й очікуватиме на результат матчу Бельгія – Словаччина, що розпочнеться 17 червня о 19:00 за київським часом.

21 червня підопічні Сергія Реброва зустрінуться зі Словаччиною та 26 червня – з Бельгією.

26 березня українська збірна з футболу перемогла збірну Ісландії з рахунком 2:1 та вийшла на Євро-2024.

14 червня у Німеччині стартувало Євро-2024 з футболу. 24 команди зіграють 51 матч (36 на стадії групового етапу, 15 – у плей-оф). Ігри відбудуться в 10 містах Німеччини.