Туреччина перемогла Грузію на Євро-2024

Грузини відігралися протягом матчу, але не змогли втримати нічию.

Збірна Туреччини обіграла Грузію (3:1) у першому турі групи F на Євро-2024, повідомляє УЄФА. На 25 хвилині турок Мюлдюр після відскоку м’яча в один дотик завдав потужного удару в правий кут воріт суперника і відкрив рахунок у матчі. На 32-й Мікаутадзе вдало відкрився в чужому штрафному майданчику та зміг замкнути простріл у нижній правий кут воріт – 1:1.

У другому таймі Арда Гюлер змістився з флангу в центр та поклав м’яч у ліву дев’ятку воріт суперника. Крапку в матчі поставив Актюркоглу на 7 доданій хвилині до основного часу. Голкіпер Грузії Мамардашвілі пішов на кутовий та залишив свої ворота пустими. Цим якраз і скористався Актюркоглу, забивши в пусті ворота суперника.

Після перемоги турки очолили групу F з трьома очками в активі. В іншому матчі квартету Португалія зіграє з Чехією. Початок матчу – о 22:00.

Нагадаємо, збірна України з футболу поступилася Румунії (0:3) у поєдинку групи Е на Євро-2024.

Євро-2024: Україна програла Румунії