Євро-2024: Словенія на останніх хвилинах втратила перемогу над Сербією

Словенці здобули другу нічию на цьогорічній європейській першості.

Словенія поділила очки з Сербією (1:1) у другому турі групи С на Євро-2024, повідомляє УЄФА. На 69 хвилині словенець Елснік виконав поперечний пас у штрафний майданчик сербів, на нього зреагував правий захисник Словенії Корнічнік, який завдав удару в кут воріт суперника – 1:0. Серби змогли відігратися на 5 доданій хвилині: після подачі з кутового Йович першим зреагував на пас і переправив м’яч у ворота – 1:1.

За підсумками матчу Словенія та Сербія посідають друге та четверте місця у групі С з 2 й 1 пунктом в активі відповідно.

Збірна Англії очолює квартет С. У першому раунді підопічні Гарета Саутгейта обіграли Сербію (1:0).

Нагадаємо, збірна України поступилася Румунії (0:3) у своєму першому матчі на Євро-2024. У наступному матчі українці зіграють зі Словаччиною 21 червня.