Євро-2024: Португалія на останніх хвилинах вирвала перемогу у Чехії

Португальці відзначилися переможним голом на 2 доданій до основного часу хвилині.

Збірна Португалії перемогла Чехію (2:1) у першому турі групи F на Євро-2024, повідомляє УЄФА. На 62 хвилині чех Цоуфал відпасував на Провода, який в один дотик пробив у лівий кут воріт, відкривши рахунок у матчі. За 7 хвилин гравець Чехії Гранац після серії рикошетів забив у власні ворота. На останніх хвилинах матчу португалець Консейсау першим зреагував на відскок у штрафному майданчику чехів і забив з декількох метрів – 2:1.

Після перемоги португальці піднялися на другу сходинку групи F з 3 очками в активі. Турки теж мають 3 пункти, але у них краща різниця забитих і пропущених голів після свого матчу.

У першому поєдинку квартету F Туреччина здолала Грузію (3:1).

Євро-2024: Туреччина перемогла Грузію

Нагадаємо, збірна України з футболу поступилася Румунії (0:3) у першому турі групового етапу.

Євро-2024: Україна програла Румунії