Євро:2024: Німеччина на останніх хвилинах вирвала нічию у Швейцарії

Німці завершили груповий етап на першій сходинці групи.

Німеччина зіграла внічию зі Швейцарією (1:1) у третьому турі групи А Євро-2024, повідомляє УЄФА. На 28 хвилині швейцарець Фройлер отримав м’яч у штрафному майданчику Німеччини та виконав пас на Ндоє, який зльоту вразив лівий верхній кут воріт Мануеля Ноєра. У другому таймі на 51-й Мусіала мав можливість зрівняти рахунок, але пробив прямо по центру воріт Яна Зоммера.

За 20 хвилин можливість забити змарнував німець Кімміх. Бундестім врятував Фюллькруг: він замкнув подачу головою, зрівнявши рахунок.

Після нічиєї Німеччина очолила групу А з 7 очками в активі, швейцарці завершили груповий етап на другій сходинці – 5 очок. Обидві збірні подовжать виступи на Чемпіонаті Європи у плей-оф.

Кевін Чобот з Угорщини (ліворуч) забиває переможний гол під час футбольного матчу групи А Євро-2024 між Шотландією та Угорщиною в Штутгарті, Німеччина.

У паралельному матчі групи А Угорщина на останніх секундах перемогла Шотландію (1:0) та піднялася на третю сходинку квартету з 3 пунктами. Шотландія залишилася на дні турнірної таблиці – 1 очко.

Євро-2024, група А.

До стадії плей-оф вийдуть 16 команд: ті, хто посів перше/друге місце в групі, та чотири найкращі збірні, які фінішували третіми у своїх квартетах.

Нагадаємо, збірна України перемогла Словаччину (2:1) у другому турі групового етапу Євро-2024.

Євро-2024: Україна вирвала перемогу в матчі зі Словаччиною

У наступному матчі синьо-жовті протистоятимуть Бельгії. Матч заплановано на 26 червня, початок – о 19:00 за Києвом.