Євро-2024: Іспанія на класі розгромила Грузію

Іспанці відзначилися чотири рази.

Збірна Іспанії перемогла Грузію (4:1) в 1/8 фіналу Євро-2024, повідомляє УЄФА. На 18 хвилині грузин Какабадзе прострілив у штрафний майданчик збірної Іспанії: м’яч після рикошету від іспанця ле Нормана залетів у ворота. За 20 хвилин Родрі опинився на ударній позиції на підступах до штрафного та пробив лівою ногою у правий нижній кут воріт – 1:1. На старті другого тайму іспанський півзахисник Руїс відгукнувся на пас Ямала та вразив ворота з близької відстані.

На 75-й Вільямс відірвався від захисників Грузії, наблизився до воріт та пробив під поперечину – 3:1. Крапку в матчі поставив Ольмо на 83 хвилині: іспанець прийняв м’яч біля воріт Грузії, прибрав на замахові опонента та пробив у лівий кут воріт.

Перемога дозволила Іспанії вийти до чвертьфіналу Євро-2024.

В 1/4 фіналу іспанці зустрінуться зі збірною Німеччини. Матч відбудеться 5 липня, початок – о 19:00 за Києвом.

Нагадаємо, в іншому матчі 1/8 фіналу Євро-2024 Англія здолала Словаччину (2:1).

Євро-2024: Англія на останніх хвилинах врятувалася від поразки й дотисла Словаччину в овертаймах