Євро-2024: Іспанія мінімально перемогла Албанію та завершила груповий етап на вершині квартету

У паралельному матчі італійці врятувалися від провалу на останніх хвилинах.

Іспанія здолала Албанію (1:0) у третьому турі групи В на Євро-2024, повідомляє УЄФА. Єдиний гол у складі до свого активу записав Ферран Торрес на 13 хвилині. Іспанець отримав пас від Дані Ольмо та холоднокровно забив.  Перемога дозволила Іспанії завершити груповий етап на вершині турнірної таблиці, маючи 100-відсотковий показник після трьох турів.

У паралельному матчі збірна Італії на останніх хвилинах вирвала нічию у Хорватії (1:1) та піднялася на друге місце.

На гол хорвата Луки Модрича (55 хвилина) точним ударом відповів Дзакканьї (90+8).

Це дозволило підопічним Лучано Спалетті вийти до плей-оф з 4 очками в активі.

Євро-2024, група В

Хорватія завершила виступи на Євро на третій сходинці – 2 очки. Албанці – останні (1 пункт).

Нагадаємо, збірна України з футболу зіграє проти Бельгії у третьому турі групового етапу Євро-2024. Матч заплановано на 26 червня, початок матчу – о 19:00 за Києвом.