Євро-2024: Бельгія перемогла Румунію та піднялася на другу сходинку групи

Українці опустилися на останнє місце квартету E.

Бельгія здобула перемогу над Румунією (2:0) у другому турі групи Е на Євро-2024, повідомляє УЄФА. Бельгійці з перших хвилин почали тиснути на суперника, пресингуючи. На 2 хвилині Лукаку отримав м’яч у штрафному майданчику румунів та відпасував під удар Тілемансу: Юрі потужним пострілом поцілив у лівий кут – 1:0. Упродовж першого тайму збірна Румунії мала можливість зрівняти рахунок, але голкіпер Бельгії Кастельс здійснив декілька сейвів.

У другому таймі на 80 хвилині Кевін де Брюйне відгукнувся на пас голкіпера Кастельса через усе поле, вийшов на ворота суперників та пробив, подвоївши перевагу своєї команди.

Після другого туру групового етапу у всіх чотирьох команд квартету Е по 3 пункти.

Ситуація у групі Е: 1. Румунія (3 очки, +1 – різниця забитих і пропущених голів), 2. Бельгія (3, +1), 3. Словаччина (3, 0), 4. Україна (3, -2).

У третьому турі Україна зіграє проти Бельгії, а Словаччина – проти Румунії.

Нагадаємо, збірна України здобула перемогу над Словаччиною (2:1) у другому турі групового етапу Євро-2024.

Євро-2024: Україна вирвала перемогу в матчі зі Словаччиною