Євро-2024: Австрія впевнено перемогла Польщу та піднялася на третю сходинку квартету

Поляки відігралися упродовж зустрічі, але не змогли втримати нічийний результат.

Австрія перемогла Польщу (3:1) у другому турі групи D на Євро-2024, повідомляє УЄФА. Австрієць Траунер замкнув подачу Мвене на 9 хвилині та відкрив рахунок у матчі. Пйонтек на 30-й першим зреагував на серію рикошетів і другим дотиком добив м’яч у ворота, зрівнявши рахунок. За підсумками матчу одразу три команди квартету D – Австрія, Франція та Нідерланди – мають по 3 очки.

У другому таймі австрієць Баумгартнер отримав пас на підступах до штрафного майданчика і завдав потужного удачу в правий кут воріт – 2:1. На 78 хвилині Арнаутович реалізував пенальті та встановив фінальний результат матчу.

За підсумками матчу одразу три команди квартету D – Австрія, Франція та Нідерланди – мають по 3 очки.

Нагадаємо, сьогодні збірна України з футболу перемогла Словаччину (2:1) у другому турі групового етапу Євро-2024.

Євро-2024: Україна вирвала перемогу в матчі зі Словаччиною