Євро-2024: Англія на останніх хвилинах врятувалася від поразки й дотисла Словаччину в овертаймах

На останніх хвилинах основного часу англійців врятував Джуд Беллінгем.

Збірна Англії перемогла Словаччину (2:1) в 1/8 фіналу Євро-2024, повідомляє УЄФА. На 25 хвилині словак Шранц опинився на ударній позиції у штрафному майданчику англійців та завдав точного удару в лівий кут воріт англійців – 1:0. На початку другого тайму англійці зрівняли рахунок зусиллями Філа Фодена, але арбітр скасував гол після перегляду VAR.

Упродовж гри англійці йшли вперед, створюючи моменти, але відзначитися вдалося лише на 5 компенсованій хвилині.

Джуд Беллінгем замкнув пас Гехі майстерним ударом ножицями, відправивши м’яч у ворота. У першому екстратаймі англійці змогли вийти вперед: Гаррі Кейн головою переправив м’яч у ворота словаків – 2:1.

Перемога дозволила збірній Англії вийти до чвертьфіналу змагань.

На стадії 1/4 фіналу підопічні Гарета Саутгейта зустрінуться зі збірною Швейцарії.

Нагадаємо, в 1/8 фіналу Швейцарія здолала Італію (2:0).

Євро-2024: Швейцарія сенсаційно перемогла Італію та пройшла до чвертьфіналу