Євро-2024: Албанія на останніх хвилинах виборола нічию у матчі з Хорватією

Албанці змогли відігратися на 5 доданій до основного часу хвилині.

Хорватія зіграла внічию з Албанією (2:2) у другому турі групи В на Євро-2024, повідомляє УЄФА. На 11-й хвилині албанець Казім Лачі відгукнувся на простріл Асані та пробив головою, відкривши рахунок на табло – 0:1. Хорвати змогли зрівняти лише у другому таймі: на 74 хвилині Крамарич отримав пас від Будіміра та холоднокровно розібрався в епізоді, записавши до власного активу гол.

За дві хвилини албанський футболіст Клаус Г’язула грубо помилився, відправивши за інерцією м’яч у власні ворота. Той таки Г’язула першим відгукнувся на простріл у штрафному майданчику хорватів і пробив у нижній лівий кут воріт – 2:2.

Після нічиєї Албанія і Хорватія посідають третє і четверте місця відповідно у квартеті В. В обох команд по одному пункту, але албанці мають кращу різницю забитих і пропущених голів.

В іншому матчі групи Іспанія зіграє з Італією 20 червня. Початок гри – о 22:00.

Нагадаємо, збірна України зіграє у другому турі групового етапу Євро-2024 проти Словаччини 21 червня.