Українка вийшла в лідери чемпіонської гонки сезону 2017 року.

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла четвертий титул WTA у сезоні, здобувши перемогу над румункою Сімоною Халеп (4-6 6-1 7-5) у фіналі турніру Internazionali BNL d'italia, який пройшов у Римі.

Як зазначає профільне видання "Великий теніс України", на шляху до трофея в Римі Світоліна обіграла таких суперниць як Алізе Корне, Мона Бартель, Кароліна Плишкова, а Гарбинье Мугуруса в півфіналі не змогла завершити матч, поступаючись 1-4.

Раніше в цьому році українка стала переможницею на змаганнях WTA International на Тайвані і в Туреччині, а також вперше стала чемпіонкою турніру серії WTA Premier 5 в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Новий тиждень наша тенісистка почне в якості лідера чемпіонської гонки (у боротьбі за путівки на Підсумковий турнір в Сінгапур).

Нагадаємо, що Світоліна вперше потрапила в топ-10 у світовій класифікації після перемоги на турнірі в Дубаї в лютому.