Київське Динамо в першому турі Ліги Європи переграло албанська Скендербеу – 3:1.

Для "Динамо" матч складався дуже просто, проте забити господарям не вдалося. Натомість гості зусиллями Музаки до завершення тайму відзначилися забитим м'ячем.

Ось так кияни несподівано пішли на перерву в ролі переможених, пишуть fakty.ictv.ua.

Все розставив на свої місця другий тайм. Динамівці не тільки зрівняли рахунок, але й здобули впевнену перемогу. Спершу Сидорчук найсильнішим ударом у "дев'ятку" зрівняв рахунок, а потім забитим м'ячем відзначився Жуніор Мораєс. Крапку в матчі поставив Дьемерси Мбокані, який забив пенальті.

У паралельному матчі Янг Бойз зіграли внічию з Партизаном, тому "Динамо" очолило турнірну таблицю групи В.