Дмитро Замотаєв пробився в півфінал чемпіонату світу з боксу.

Представник України в категорії до 49 кілограмів Дмитро Замотаєв вийшов у півфінал чемпіонату світу, перемігши у чвертьфіналі Руфата Гусейнова з Азербайджану роздільним рішенням суддів 2:1 (30:27, 29:28, 28:29).

Гусейнов здавався небезпечним суперником, у першу чергу з—за того, що в попередньому раунді йому віддали сумнівну перемогу над узбеком Хасанбоем Дусматовым.

Ось і в бою з Замотаевым суддівство до останнього викликало сумнів. Перший раунд українець повністю переважав суперника, але тільки двоє з трьох суддів віддали йому перевагу.

Наступний раунд був більш рівним, що дозволила вже двом суддям віддати йому перевагу. Перед останнім раундом на картках одне судді була нічия, у одного була перемога Замотаєва 20:18, а у третього навпаки перевага Гусейнова 20:18, але вирішальну трихвилинку Дмитро Замотаєв провів дуже впевнено, змусивши всіх трьох суддів віддати йому перемогу в раунді в бою.

Таким чином, Замотаєв вийшов у півфінал і мінімум забезпечив собі бронзову медаль, але вихід у фінал подарує українцю ліцензію на Олімпійські ігри 2016. У півфіналі Замотаеву буде протистояти кубинець Аргилагос, сіяний на чемпіонаті світу під третім номером.Пізніше 10 жовтня свої чвертьфінальні поєдинки проведуть ще двоє українців - Геворг Манукян і Тимур Біляк.