У фінальному поєдинку Чемпіонату світу Хорватія грала вперше. Чемпіоном світу Франція стала вдруге в історії.

Проходив в Росії чемпіонат світу з футболу виграла збірна Франції, яка обіграла у фіналі збірну Хорватії з рахунком 4:2. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Перші два м'ячі забили хорвати: на 18-й хвилині Маріо Манджукіч вразив ворота своєї команди, а Іван Перішич на 28-й – ворота суперника.

Потім тричі забивали французи: Антуан Грізманн з пенальті (38-я хвилина), Поль Погба (59-я) і Кіліан Мбаппе (65-я). На 69-й хвилині гри автор автогола Манджукіч і забив у ворота суперника, встановивши остаточний рахунок.

Раніше посол Хорватії в країнах Південно-Східної Азії Крешо Главац дуже зрадів перемозі сбвоей збірної над Росією в 1/4 фіналу ЧС-2018. Щастя дипломата не було меж, і він, не зумівши впоратися з емоціями, викинув у вікно диван і футболку збірної, яку зняв з себе.