У чвертьфіналі команда Марка Вильмотса зустрінеться зі збірною Уельсу

Збірна Бельгії встановила рекорд нинішнього чемпіонату Європи з таким розгромним рахунком на Євро ще ніхто не перемагав. Хоча по ходу матчу зовсім не здавалося, що Угорщина покине турнір після такої великої поразки.

Обидві команди почали матч дуже інтенсивно. Перший гол був забитий вже на 10-й хвилині. Захисник "Тоттенхема" Тобіас Альдервейрельд головою замкнув подачу зі штрафного від Кевіна де Брайне - 1:0 на користь Бельгії. На 15-й хвилині рахунок міг стати 2:0 - ворота Угорщині після удару де Брайне врятував Габор Кіра. На 23-й хвилині настав час рятувати ворота Бельгії - голкіпер бельгійської команди Куртуа був на місці після удару Джуджака.

У першому таймі краще виглядали бельгійці, захист Угорщини елементарно не справлялася з атаками суперника, навантажуючи роботою свого немолодого воротаря. Але більше одного гола в першому таймі бельгійці не забили - на перерву пішли за рахунку 1:0.

У другому таймі бельгійці віддали Угорщині ініціативу, при цьому контролюючи ситуацію - підопічні Шторка не змогли створити по-справжньому небезпечних ситуацій біля воріт Куртуа. Найнебезпечніший момент Угорщина створила на 68-й хвилині - М'яч після удару у виконанні крайнього захисника пройшов у сантиметрах від штанги воріт.

На 78-й хвилині Бельгія подвоїла рахунок: передачу від Азара замкнув тільки вийшов на заміну форвард Марселя Мічі Батшуайи. Через дві хвилини все питання в матчі були зняті - рахунок став 3:0. Це Азар точно пробив в кут з лінії штрафної.

На 90-й хвилині Яннік Феррейра Карраско з мадридського "Атлетіко" добив Угорщини після пасу Наингголана. Найбільша перемога на Євро на сьогоднішній день, Бельгія явно набирає силу по ходу турніру. У чвертьфіналі команда Марка Вильмотса зіграє проти Уельсу, який в 1/8 фіналу виграв у збірної Північної Ірландії з сетом 1:0.