Гравці «Шахтаря» заробили перевагу в два голи вже до середини першого тайму.

Другу половину зустрічі команди просто дограли, а «Шахтар» довів справу до перемоги і 3-го місця в товариському Atlantic Cup,повідомляє kremlinpress.com

Матч закінчився з результатом 2:1. На 27-мій хвилині Лещук все-таки домігся свого — з ударом Тайсона головою Данилович впорався, але в потрібному місці в потрібний час опинився Густаво — проти його добивання угорський кіпер був змушений капітулювати.

А через дві хв., на 29-й, відмінна атака «Шахтаря» призвела до того, що після ефектного пасу черпаком від Тайсона, Дентіньо обробив і завдав і чіткий удар повз воротаря — 2:0.

На 37-й хвилині одна з небагатьох контратак «Дебрецена»завершилася голом Харіса Ханджича, якому вдалося головою замкнути навіс з лівого флангу.

У другому таймі гірники не раз могли збільшити рахунок в матчі, але, в результаті, перевага лідера чемпіонату України залишилося мінімальним.

Нагадаємо, 1-ий офіційний матч після зимового міжсезоння «Шахтар» зіграє 16 лютого в Іспанії, де зустрінеться з «Сельтою» в 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА.