Популярне

Медицина та здоров'я

Сучасна наука припускає, що регулярне вживання чаю корисно для здоров'я у довгостроковій перспективі. "Існують деякі відмінності в складі тих чи...

Наука та технології

Компанія вже не вперше намагається зареєструвати GPT. Бюро патентів і торгових марок США (PTO) відхилило заявку OpenAI на реєстрацію слова GPT,...

Люди та події

Юрій Федоренко зазначив, що не можна одночасно відпустити з фронту військових. Демобілізація військових через три роки - погана ідея, адже тоді...

Люди та події

Сьогодні в Україні потеплішає, але погоду зіпсують дощі з мокрим снігом (карта)

Опади очікуються практично по всій країні, крім півдня.

У суботу, 10 лютого, в Україні стане тепліше, але погоду зіпсують опади у вигляді дощів і мокрого снігу, які очікуються практично по всій країні. Переважно сухо буде лише на півдні України. У багатьох областях повітря прогріється до +10°...+13°, проте на Лівобережжі ще затримається холод від -1° до +3°. 

На заході України сьогодні буде невелика хмарність, проте повсюдно пройдуть дощі. Стовпчики термометрів покажуть +8°...+12°, а на Закарпатті температура підніметься до весняних +14°.

На півночі України буде переважно холодно і похмуро. Температура вдень у більшості областей буде від -1° до +3° і лише в Житомирській області повітря прогріється до +8. Залежно від температури опади будуть у вигляді дощів, снігу або мокрого снігу.

У центральній частині України очікуються температурні контрасти. У Полтавській і Черкаській областях буде всього лише +1°...+4°, а на решті території повітря прогріється до +7°...+11°. Повсюдно очікуються опади переважно у вигляді дощів.

На півдні сьогодні домінуватиме хмарна погода з проясненнями. Істотні опади очікуються лише в Запорізькій області. Стовпчики термометрів вдень покажуть +11°...+13°.

На сході України теж буде похмуро і мокро. Температура очікується в межах 0°...+6°.

10 лютого в Україні потеплішає / фото УНІАН
10 лютого в Україні потеплішає / фото УНІАН

Прикмети погоди 10 лютого

Вважається, що якщо Вітер в цей день пронісся, то літо, швидше за все, буде сирим і холодним.