Політикум

"Звернувся би до країни, а не критикував": республіканець звинуватив Байдена у пасивності

За словами Кріса Сміта, виборці президента США "не чують його, не чують Білого дому".

Для того, щоб досягнути просування у підтримці угоди про допомогу Україні Конгресом, президент США Джо Байден мав би виступити з "важливим зверненням" до країни. Про це заявив представник Палати представників, республіканець Кріс Сміт, інфіормує Politico.

"Мені б дуже хотілося, щоб президент звернувся до країни і сказав: "Ось чому", а потім виклав це", — сказав Сміт.

За його словами, виборці Байдена, "не чують його, не чують Білого дому, вони лише чують звинувачення".

"Де заклик президента чи віце-президента? Або міністра оборони чи державного секретаря? Завжди є терміновість, але головнокомандувач несе особливу відповідальність чітко сформулювати причину, а не брати участь у звинуваченнях", - вважає республіканець.

Допомога США Україні - останні новини

12 лютого Сенат США остаточно підтримав законопроект з допомогою для України на суму понад 60 млрд доларів. Але для його ухвалення необхідне голосування Палати представників, яка пішла на канікули до кінця лютого.

Сенат США остаточно підтримав законопроект з допомогою для України, – нардеп

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву щодо допомоги США. Він висловив надію, що підтримка не "відпаде", і Вашингтон дотримається прагматичного підходу до захисту безпеки світу, щоб затвердити підтримку для Києва.

Зеленський про схвалення Сенатом США допомоги: "Життя триватиме й переможе війну"

Пізніше посол США в Україні Бріджит Брінк зробила заяву про допомогу Вашингтона Україні. За її словами, Білий дім робить усе можливе для прискорення надання підтримки Києву.