Актуальне

Політикум

Також визначені нові заступники Олександра Сирського та начальника Генштабу. Генерал-лейтенанта Сергія Шапталу звільнено з посади начальника...

У Світі

Угорський прем'єр вважає, що Росія "ніколи не прийме на своєму порозі такого члена ЄС і НАТО, як Україна". Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан...

Думки

Ілон Маск заявив сенаторам-республіканцям США, що "немає жодного шансу", що президент Росії Володимир Путін може програти війну в Україні. Як...

Політикум

Порошенко може потрапити до Книги рекордів Гіннеса за торгівлю вугіллям з "ЛНР/ДНР", - ЗМІ

Екс-президента хочуть внести до Книги рекордів Гіннеса як найуспішнішого обвинуваченого у держзраді.

Петро Порошенко – єдиний з обвинувачених у держзраді, кому прокурор не обмежив терміни ознайомлення із кримінальним провадженням. Він знайомиться зі справою, де йому інкримінують держзраду за фінансування терористичних організацій т.зв. "Л/ДНР" вже 1,5 року.

Громадські активісти планують звернутись до Книги рекордів Гіннесу для увічнення цього факту – пише видання "Закон і Бізнес".

"Петро Порошенко має всі шанси бути внесеним до Книги рекордів Гіннеса як найуспішніший обвинувачений у державній зраді. Він єдиний зі зрадників Батьківщини, кому прокурор не обмежив терміни ознайомлення із кримінальним провадженням" – зазначає "Закон і Бізнес".

Видання нагадує про порушення Державним бюро розслідувань щодо Порошенка кримінального провадження у "вугільній справі". Також йому оголошено про підозру в державній зраді та змові із РФ та "Л/ДНР".

Порошенко може потрапити до Книги рекордів Гіннеса за торгівлю вугіллям з "ЛНР/ДНР", - ЗМІ

"Йому оголошено про підозру в сприянні діяльності терористичних організацій, що полягала в злочинній змові з представниками Росії, згідно з якою Україна відмовила від вугілля з Південної Африканської Республіки на користь вугілля з підприємств на окупованих територіях, при цьому сплачуючи гроші за вугілля безпосередньо терористам з так званих "ДНР" і "ЛНР" - пише "Закон і Бізнес".

Журналісти повідомляють, що 2 вересня 2022 року стороні захисту було повідомлено про завершення досудового розслідування та надано доступу до матеріалів.

"Станом на сьогодні, П. Порошенко знайомиться зі справою рівно 1,5 року. Громадські активісти планують звернутись із цього приводу до представників Книги рекордів Гіннесу для увічнення цього видатного факту", - резюмує "Закон і Бізнес".