Політикум

Байден покликав Трампа на дебати: що відповів екс-президент США

Угода не гарантує проведення дебатів. Але це свідчить про зацікавленість обох таборів у публічному спарингу.

Колишній президент США Дональд Трамп погодився на дебати з нинішнім главою Білого дому Джо Байденом. Діалог відбудеться 27 червня в ефірі CNN, повідомляє Politico з посиланням на особу, знайому з думкою Трампа. Зазначається, що це рішення було прийнято незабаром після того, як Байден заявив, що "отримав і прийняв запрошення" від мережі.

"Угода не гарантує проведення дебатів. Але це свідчить про зацікавленість обох таборів у публічному спарингу. Раніше того ж дня Байден заявив, що не братиме участі в запропонованому графіку Комісії з президентських дебатів і замість цього погодиться на два форуми з Трампом: один у червні, інший у вересні", - пише видання.

Згідно з повідомленням, у відповіді Трамп сказав, що він "готовий і бажає обговорювати Кривого Джо" двічі і рекомендував би провести більше двох раундів дебатів.

"Я справді думаю, що він повинен дебатувати. Він міг би покінчити з цим, напевно, йому слід зробити це раніше, щоб він міг, знаєте, тому що йому не стане краще", - зазначив Трамп.